Doktor WOW prawdziwa historia


Inspirująca historia doktora WOW


Dr Wow! powstał jako efekt naszych poszukiwań, jako rodziców. Poszukiwań miejsc i pomysłów, które stymulowałyby rozwój naszych dzieci, pozwalałyby na to, żeby rozbudzać ich talenty, sprawiać że nauka przychodziłaby im naturalnie, z radością, a odkrywanie świata miało posmak przygody i dobrej zabawy. I tak powstała postać dr Wow, naukowca który uwielbia eksperymenty i zaraża nimi obecne na pokazie dzieci. Zaraża dlatego, że proponuje bardzo skuteczną w ich wieku metodę ? naukę poprzez zabawę i doświadczenie. Dr Wow serwuje wspaniałą mieszankę magicznych pokazów naukowych dla dzieci. Poprzez doświadczenia, prowadzone w sposób przystępny i z humorem, dostarcza im szerszej wiedzy na temat funkcjonowania otaczającego świata, w tym zjawisk przyrodniczych, chemicznych i fizycznych. Pozwala zobaczyć na własne oczy to, o czym dzieci zazwyczaj dowiadują się jedynie poprzez teoretyczną wiedzę zawartą w podręcznikach.

Niebanalne pokazy Doktora WOW! są nie tylko ekscytujące ale i inspirujące. Dzieci zafascynowane spektakularnymi, widowiskowymi eksperymentami rozbudzają swoje zainteresowania i ciekawość świata. To prawdziwe show wypełnione magią, zabawą, śmiechem, brawami i wybuchami.... śmiechu, okrzyków zdziwienia i zaskoczenia również ;). Przedstawienie jest dynamiczne, widowiskowe i pełne energii, a widzowie aktywnie w nim uczestniczą, żywo reagują i doskonale się bawią od pierwszej do ostatniej minuty imprezy. Nie bez kozery przecież nazywamy się Doktorem WOW! :) Dzieci z zapartym tchem obserwują eksperymenty i doświadczenia, a emocje malujące się na ich twarzach i okrzyki radości to dla nas dodatkowa motywacja. Naszym celem jest nauka poprzez dobrą zabawę, bo ? jak wiemy z doświadczenia ? to najlepszy sposób, aby zainteresować i rozbudzić chęć zdobywania wiedzy. Nauka to niejako skutek uboczny :)

Pokazy Doktora WOW! tworzą ludzie z pasją, żeby podobną pasję u innych rozbudzić. Kreatywne doświadczenia i eksperymenty z dziedziny chemii, fizyki, biologii i ekologii rozwijają wyobraźnię młodych widzów i są znakomitą pomocą w zrozumieniu i odkrywaniu otaczającego ich świata.

Jesteśmy przekonani i widzimy to wśród dzieci uczestniczących w zajęciach, że świat odkrywany wspólnie z dr Wow wzbogaca ich wiedzę i zrozumienie zjawisk dziejących się wokół nich każdego dnia. Kontakt z dr Wow zachęca ich do kreatywnego myślenia, a także rozwija umiejętność i chęć stawiania trudniejszych pytań, poszukiwania odpowiedzi i nowych rozwiązań. Rozbudza ciekawość poznawczą dzieci, sprawia że doświadczają, iż nauka może być czymś przyjemnym, pasjonującym i niezwykłym.



Co możemy zrobić razem


Proponujemy pokazy naukowe w formie pozalekcyjnych zajęć edukacyjnych. Pokazy i eventy możemy również dopasować do indywidualnych potrzeb i sytuacji. Scenariusz przedstawienia przygotowujemy wtedy specjalnie w odniesieniu do okazji i życzeń klienta. To indywidualne profilowanie sprawia, że nasze show jest oryginalne, niepowtarzalne i zawiera elementy tematycznie związane z aktualnym zapotrzebowaniem.

Pokazy w formie naukowego show realizujemy w salach zabaw, klubach malucha, szkołach, przedszkolach, domach kultury oraz na imprezach firmowych z udziałem dzieci. Plenerowe i domowe. Organizujemy atrakcyjne pokazy z okazji Dnia Dziecka, na urodziny, mikołajki, Andrzejki, Halloween, pokazy okolicznościowe. Scenariusz pokazu dopasowujemy do konkretnego budżetu, warunków oraz indywidualnych sugestii, które uzupełniamy o kreatywne propozycje dobrej zabawy.


powrót