Dr WOW dla szkół i przedszkoli


Proponujemy pokazy naukowe w formie pozalekcyjnych zajęć edukacyjnych. Naszym celem jest zarówno zaszczepienie zamiłowania do nauk ścisłych, jak i rozwijanie posiadanych już zainteresowań. Prowadzimy zajęcia edukacyjne w atrakcyjnej formie pokazów przed większą publicznością, łącząc naukę z zabawą. Dzieci uwielbiają być zaskakiwane, a takie niemalże magiczne eksperymenty i doświadczenia to świetna zabawa i niezwykle pouczająca przygoda. W przystępny sposób prezentujemy dzieciom doświadczenia i eksperymenty, (które uzupełnią wiedzę poznawaną) na lekcjach przyrody, chemii, fizyki czy biologii. Proponujemy zarówno bloki zajęciowe składające się z kilku spotkań, jak również pojedyncze zajęcia.

Dostosowany indywidualnie program pokazu może być też wspaniałą niespodzianką na spotkaniu integracyjnym dla pierwszaków, rozpoczęciu roku szkolnego, uczczeniu Dnia Dziecka, Dnia Nauczyciela, Dnia Edukacji, Dnia Ziemi, nagrodą dla uczestników konkursu lub zawodów sportowych, czy otwarciu nowej szkolnej pracowni. Każda okazja jest dobra. W szerokiej ofercie pokazów Doktora WOW! każdy znajdzie i wybierze coś dla siebie!

Proponujemy pokazy 45 minutowe dla grup poniżej 100 osób (max 3 klasy). W ramach zgłoszenia szkoły prosimy o zapewnienie min. 3 przedstawień w jednej szkole.


Prywatne szkoły i przedszkola

Dla prywatnych szkół i przedszkoli pragnących się wyróżnić proponujemy pokazy jako formę promocji, udziału w dniach otwartych, uatrakcyjnienie oferty, czy prezentacji jednostki na targach edukacyjnych.

Galeria


Doktor WOW uczy poprzez doświadczenie i bawi poprzez naukę. Bo zaszczepić dusze naukowca można w każdym wieku.


powrót


powrót